protestantse gemeente
Rinsumageast / Sibrandahûs

Uit onze agenda's

zondag

15

maart

Bijzondere dienst - Gezinsdienst, 4e zondag 40 dagen tijd in MFC de Beijer
Aanvang: 09.30

zaterdag

21

maart

The Passion
Aanvang: 19.30 uur

zondag

22

maart

Kerkdienst - 5e zondag 40 dagen tijd in MFC de Beijer
Aanvang: 09.30

vrijdag

27

maart

Symposium werkgroep Kerken en Landbouw
Aanvang: 10.00

zondag

29

maart

Kerkdienst - Palmzondag, 6e zondag 40 dagen tijd in MFC de Beijer
Aanvang: 09.30

Vorming en Toerusting

Belijdeniscatechese
Ben je op zoek naar antwoorden op vragen als: “wat is christelijk geloof eigenlijk?”, “Hoe belangrijk is de kerk”, “Wat is belijdenis doen?”, enz. of wil
je misschien wel eens met dit soort vragen bezig zijn, dan ben je van harte welkom op de belijdeniscatechese. Mensen die meedoen kunnen belijdenis
doen, maar dat hoeft niet. Belijdeniscatechese is één van de jaarlijks terugkerende activiteiten uit het Toerustingboekje.

Activiteiten vanwege het Toerustingboekje
Dit seizoen wordt ons door predikant en pastoraal werker de mogelijkheid geboden om deel te nemen aan een aantal gespreksthema’s of gespreksgroepen.

In de maand oktober 2025 hebben alle gemeenteleden het programmaboekje “Vorming en toerusting 2025 -2026” ontvangen

Verspreid over het seizoen ( oktober t/m maart ) vinden deze activiteiten plaats op diverse locaties.